10 DOBRÝCH DÔVODOV, prečo nakúpiť u nás

 1. ŠIROKÁ PONUKA -  V našej ponuke stolov a stoličiek so širokou škálou morenia a čalúnenia si určite nájdete kombináciu, ktorá presne zapadne do vášho interiéru. Vyrábame pevné, rozťahovacie aj konferenčné stoly, kuchynské, jedálenské, barové stoličky a kresielka.
   
 2. ORIGINÁLNY DIZAJN - Naše výrobky si navrhujeme a konštruujeme sami. Na ich dizajne si dávame záležať, čo potvrdzujú aj ocenenia z výstav nábytku v Prahe, Nitre či Bratislave.
   
 3. VARIABILITA - Vyjdeme vám v ústrety. Máte záujem o špecifické rozmery stola? Dajte nám vedieť a vyrobíme Vám ho na mieru. Nevybrali ste si z našej ponuky čalúnenia? Stačí, ak nám dodáte látku a použijeme ju pri výrobe.
   
 4. DLHÁ ŽIVOTNOSŤ - Ide nám o kvalitu, a preto v nej nerobíme kompromisy. Naše stoly a stoličky a postele sú vyrobené tak, aby vám vydržali desaťročia bez toho, aby ste ich museli vymieňať.
   
 5. POZÁRUČNÝ SERVIS - Dlhú životnosť nábytku zaručuje aj náš kvalitný servis. Potrebujete prečalúniť alebo prebrúsiť a naolejovať nábytok? Za rozumnú cenu Vám naše produkty opravíme, pretože chceme, aby vám slúžili dlho.
   
 6. POHODLIE - Ergonomické opierky našich stoliček podporují správné držanie tela a zaručujú pohodlné sedenie. Technológia vrstveného ohýbaného dreva umožňuje dosiahnuť vysokú odolnosť našich produktov, ich pevnosti a stabilitu. Kvalitná konštrukcia a precizné prevedenie zaručí ich trvácnost aj pri dennom užívaní.
   
 7. KOMFORTNÉ DODANIE - Náš nábytok pre Vás pripravíme na zákazku, radi ho dovezieme až k Vám domov a profesionálne ho zmontujeme.
   
 8. INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP K ZÁKAZNÍKOM - Nakupujete priamo u výrobcu. Svoje produkty poznáme detailne. Radi Vám preto poradíme pri výbere, vysvetlíme údržbu a ošetrovanie výrobkov.
   
 9. DOBRÉ REFERENCIE - Sme slovenský výrobca s najširšou ponukou dizajnových dubových stoličiek. Sme hrdí na našich spokojných zákazníkov aj na dizajnové ocenenia z veľtrhov.
   
 10. RODINNÝ DUCH - Naša firma vznikla v roku 1991 a výrobe nábytku sa venuje už druhá generácia. Na našich produktoch je to vidieť - sú vyrobené v rodinnom duchu a ten sa prenesie aj ku vám domov.