NanoConcept 250ml

Dostupnosť

2 - 4 týždne
18.00 € / ks

Revolučný Spôsob impregnáciám textilu a kože

Prípravok na ošetrovanie látok a impregnáciu textilu a kože.

Vysoko účinná impregnácia textilu a kože na ochranu pred vlhkosťou, premočením a znečistením. Prípravok funguje na princípe účinnej a šetrnej Nanotechnológii. Táto inovatívna technológia prináša úplne nové možnosti aj do tradičných odvetví ako je impregnácia textilu a kože. Oproti tradičným metódam impregnácia textilu a kože, nano impregnácia nepracuje na úrovni molekúl, ale na atomárnej úrovni.

Využíva totiž samočistiaci efekt lotosového kvetu, ktorý zaisťuje omnoho účinnejší odpudzovací efekt a samočistiace vlastnosti. Okolo vláken ošetreného materiálu vytvorí neviditeľný ochranný film, ktorý je omnoho odolnejší než po bežnej impregnácii a naviac zostáva priedušný, takže impregnovaný materiál dýcha a neplesnivie.

Vďaka extrémne odpudzujúcemu efektu nano impregnácia zabraňuje vniknutiu vlhkosti, škvrnám od kávy, červeného vína, mastnote - jednoducho všetkým nečistotám. Naviac čistenie naimpregnovaného materiálu nebolo nikdy ľahšie - len handrička a voda! 

Nano impregnácia textilu a kože si zachováva svoje ochranné vlastnosti na ošetrenom textile aj piatich praniach.

Nanotechnológia má zo svojej podstaty antibakteriálne účinky, ktoré zabraňujú tvorbe plesní a škodlivých mikro organismov.

Vysoko kvalitný nemecký výrobok.

Objednávky výrobkov starostlivosti o drevo objednávajte e-mailom. Poštovné bude stanovené podľa taríf Slovenskej pošty.