10 DÔVODOV, prečo sa rozhodnúť práve pre nás

 1. Ponúkame Vám NAJVÄČŠÍ VÝBER DUBOVÝCH STOLIČIEK  na Slovensku - až 10 typov. Bezkonkurenčný je aj náš výber dubových stolov - až 8 typov.
   
 2. KOMPLEXNÁ PONUKA a individuálny prístup. Ponúkame celé jedálenské sety - kvalitné dubové stoly aj stoličky. Morenie stolov aj stoličiek Vám bude vždy sedieť. K jednotlivým stolom Vám ponúkneme dizajnovo vhodné stoličky.
   
 3. VŠETKO POD JEDNOU STRECHOU - vyrábame stoličky, barové stoličky aj kresielka. Pevné stoly, rozťahovacie stoly aj konferenčné stolíky.
   
 4. S NAŠIM NÁBYTKOM SI NAOZAJ ODDÝCHNETE  - stoličky sú z vrstveného ohýbaného dreva, čo umožňuje vyrobiť pohodlné opierky, ktoré netlačia chrbát.
   
 5. OD NÁS DOSTANETE ORIGINÁL - všetky stoličky sme navrhli sami, nie sú odkopírované. Svedčia o tom ocenenia, ktoré firma získala na veľtrhoch nábytku. Zabudnite na čínske lacné náhrady, náš nábytok má charakter.
   
 6. ROZUMNÁ CENA - v porovnaní so zahraničnými dubovými stolmi a stoličkami nakúpite u nás výhodnejšie.
   
 7. RODINNÝ DUCH - sme rodinná firma, založená v roku 1991. Vo firme už pracuje druhá rodinná generácia, čo je zárukou perspektívy a dlhodobého rozvoja.  Našim cieľom je zabezpečiť spokojnosť aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Rodinná pohoda sa premieta aj do charakteru našich produktov.
   
 8. RÝCHLOSŤ DODÁVKY - najpredávanejšie typy stoličiek sú vyrobené na sklade. U Vás doma sa ocitnú obratom.
   
 9. INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP - poradíme Vám pri výbere, vysvetlíme údržbu a ošetrovanie výrobkov. O stave Vašej objednávky Vás priebežne informujeme. Zmontovaný tovar Vám  OSOBNE dovezieme a vynesieme na miesto. AK budete chcieť radu, sme tu pre Vás.
   
 10. REFERENCIE - stovky spokojných zákazníkov a šírenie rodinnej pohody po celom Slovensku. Dôkazom sú pozitívne referencie, ktoré stále prichádzajú.